Atlas Soğutma

Petrokimya Devi Ravago Tercihini Kaliteden Yana Kullandı


Belçika merkezli petrokimya şirketi Ravago, 1998 yılından bu yana bölgedeki üretim üssü olarak seçtiği Türkiye'de, yatırımlarına Atlas Soğutma kalite ve güvencesiyle devam ediyor.

Türkiye’de yaptığı yatırımlarla plastik sektörünün önemli aktörlerinden biri haline gelen Ravago, 2013 yılında Türkiye’deki tüm üretim şirketlerini Ravago Petrokimya A.Ş çatısı altına topladı. Ravago Petrokimya birleşim sonrası 3 üretim tesisi ve şu an 800’ü aşkın çalışanıyla bünyesindeki en büyük 2. üretim tesisi konumuna ulaştı. Ravago Petrokimya ISO 14000, TS 16949, ISO 9001 ve OHSAS 18001 belgelerine aynı anda sahip olan tek tesis konumunda. 30 Kişilik kadrosu ile bir Ar-Ge merkezi kurarak grubun teknoloji lideri konumuna ulaştı.

Türkiye’nin 2. büyük petrokimyasal üreticisi Ravago Türkiye, 169 bin metrekarelik fabrika alanı üzerinde yer alan 3 üretim tesisi ile 280 bin tonluk üretim kapasitesine sahip bir şirket. Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de plastik, kauçuk ve kimyasal maddeler alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretimde kullanılan hammaddelerin aynı kalitede daha uzun ömürlü depolanabilmesi için, Atlas Soğutma Sistemleri’ni tercih eden Ravago Petrokimya’ya kaliteyi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.