Atlas Soğutma

Hakkımızda

Atlas Endüstriyel Soğutma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. soğuk hava deposu satış, projelendirme, montaj ve montaj sonrası teknik servis hizmetinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Temelleri, 2001 yılında Türkiye İSTANBUL şehrinde atılmıştır.

ATLASICS, bugün 3 farklı kıtada 35 ülkede faaliyet göstermekte ve her geçen gün yeni pazarlara açılmaktadır. Yıllık cirosunun %70 'ini ihracattan gerçekleştirmektedir. ATLASICS çok farklı sektörlerin soğuk depo ihtiyaçları gıda üretim prosesleri dahil olmak üzere yurt içinde ve yurt dışında soğuk zincirin hemen hemen her halkasında hizmet vermektedir. Türkiye’ nin lider soğutma markaları arasında yer alan ATLASICS faaliyet gösterdiği bölgelerde yürüttüğü projelerinin yanısıra, Avrupa birliği ile agredite olmuş ilk ve tek kurum olan TKDK ve kırsal kalkınma ajansları ile hibe ve yatırım konularında projeler düzenleyerek portföyünü ve faaliyet alanlarını genişletmektedir.

Yaygın servis ağı ile satış sonrası hizmette de müşterilerine kaliteli bir hizmet ulaştıran ATLASICS Dünya genelinde binlerce ATLASICS marka soğutma ekipmanları ile farklı endüstrilerde verimlilik kazandırmaktadır. Ayrıca Almanya, Kıbrıs, Türkmenistan, Azerbaycan'da temsilciliklerimiz bulunmaktadır. Firmamız ile Tüm Avrupa, Asya ve Afrika Ülkelerinde Soğuk Hava Deposu Satış, Projelendirme, Montaj ve Montaj Sonrası Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz.

Atlas Soğutma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş., sektörde ki 15 yılı aşkın iş tecrübesi ve kalitesiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Firmamız sorunsuz hizmet anlayışıyla sektöründeki geniş faaliyet alanında sadece uzmanlık alanlarına odaklanmıştır. Firmamız taahhüt, projelendirme ve satış sonrası hizmet konusunda büyüklüğünü ve kalitesini kanıtlamıştır.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, global pazarda hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak ATLASICS müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlayarak sektörde, Türkiye'nin lider Endüstriyel Soğutma firması olmak, Ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.