Atlas Soğutma

Japon Mutfağına Atlas Soğutma Güvencesi

Atlas Soğutma olarak bir projeyi daha lezzetle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sushi'nin top noktası, Japon mutfağının eşsiz lezzetlerinin bir araya getirildiği İnari Omakase, soğuk hava deposu projemizi eksiksiz olarak tamamlamış ve müşterimize zamanında teslim etmiş bulunmaktayız.


Kısaca İnari Omakase'den bahsedecek olursak, bu eşsiz mekanın adı Japon efsane ve inançlarından gelmektedir. Bu Japon efsanesi adını, pirinç ve daha sonra tilki tanrısı olarak anılan beyaz İnari tilkisinden almaktadır. İnari, inanışa göre insanlara kendisini çekici bir kadın ya da dişi tilki olarak gösterir.

Omakase kelimesi, şefin önerisi anlamına geliyor. Japon kültüründe bu uygulama ile müşteriler menüden herhangi bir seçim yapmaz, tüm seçim şefe bırakılır. Dolayısıyla yemeğiniz gelene kadar ne yiyeceğinizi bilmezsiniz. Bu Japon kültüründe yemeği yiyen kişi önemli bir deneyim yaşamış olur. Çünkü iyi bir omakase deneyimi, yemeğin kalitesi, sunumu ve şefin itinası ile kişiyi mutlu ederken restoranın mutfağına daha çok ilgi duyulmasını da sağlar.

Bizi çözüm ortağı olarak tercih eden ve eşsiz lezzetlerini Atlas Soğutma’ya emanet eden İnari Omakase’ye teşekkürlerimizi sunarız.